23 Nisan 2012 Pazartesi

Sevgi Papatyalarımız :)

Sevgili Yasemin'imin sayesinde, onun başlattığı fırtana ile ördüğüm Papatya tacımız. Ben çiçekleri çok seven birisiyim. Bahar kadınıyım :) İlk olarak Yasemin'in ördüğü saplı papatyaya aşık oldum. O günden beri de Yasemin ile konuşurken ona Papatya diye hitab ediyorum. Bundan sonra onun adı Papatya ve ven ona Papatyam diyeceğim :)Bu pembe gözlü papatyamız :)

Ben farklı olarak metal ince bir tac kullandım. Tac için ayı bir kılıf ördüm ve geçirdim :) Papatyayı da üzerine diktim. Bu da mavi gözlü papatyamız :)
Aslında bu komşumun kızı için ördüğüm tac. beril sadece poz veriyor :) Beril'in tacını görünce hemen kendileri için de istediler ve ben de hemen ördüm :)
Bu iki resimde de (üstteki ve alttaki resim) kuzucuğumum yüzündeki mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim :)Teşekkürler Yasemin Kale :)

7 yorum:

 1. kızın da, ördüğün taçlar da çok şeker çıkmışlar...ellerine sağlık hayatım...ben yetişemedim örmek için başka işlerim vardı :(((ama sizinkileri görmek de ayrı bir mutluluk...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mine'cim ço teşekkür ederim :) En kısa zamanda sen de ör ve ekle bence, çok zevkli hep birlikte birşeyler yapıp paylaşmak :)

   Sil
 2. İltifatın büyüğü papatyanın mı olsun Beril'in mi karar veremedim,ikisi de bir harika...İkisine de emek harcayan sizi tebrik ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.. :) çok mutlu ettiniz beni :)

   Sil
 3. canım ben çok teşekkür ederim. berilin,elanın mutluluğu yeter bize:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) herşey kuzularımızın mutluluğu için :) Senin sayende.. :)

   Sil
 4. ikiside çok hoş olmuş resimi kaydediyorum bende yapıcam çok hoşuma gitti.. Ellerine sağlık kusursuz güzel duruyo... Kızında dünya güzeli maşşalllahh.. Rabbim yolunu açık etsin inş..

  YanıtlaSil